Nieuwsbrief

Té gênant dit

July 8, 2022

3/4 van een doosje kruidenbonbons van een niet nader te noemen merk dat doet denken aan een populaire slasoort.
Een paar liter water.
En om de 4 uur een Dafalganneke.

Ziehier waarop ik de voorbije dagen overleefd heb, terwijl ik één of andere ziekte probeerde af te weren.

Je begrijpt meteen waarom deze mail geen ellenlang epistel bestrijkt.

Mijn verzoek aan jou is eveneens kort en duidelijk: ga en luister naar deze nieuwe, steengoede aflevering van Rebel Rants over mijn Instabbatical en ontdek of je even verrast bent als ik over de resultaten van mijn social media detox.

Een aflevering die ik twee keer opnam omdat de brain fog zo dens was dat ik de eerste opname… vergeten was.🤦‍♀️

Ik zei toch al dat het gênant was?

Warme groet,

P.S. Nog te lang om te lezen? Tssss. Ik ben ziek. Geen fut. Wel een podcast online gezet voor je. Do me a favour en ga ernaar luisteren.

P.P.S. Beetje kort van stof vandaag maar voor de rest alleen maar goed nieuws: ik heb beslist om deze zomer elke week een Rebel Rants podcast op je los te laten in plaats van tweewekelijks. Alstemblief! 🤩


DE BESTE MAILS VAN HET INTERNET 👍

Mijn wekelijkse mails zijn even binge-worthy zijn als Game of Thrones (maar iets minder bloederig). Schrijf je in en steel gerust een idee of twee zodat je abonnees aan je lippen hangen.

Ik wil die mails 👉

+ toon Comments

- Hide Comments

Reageer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check mijn beproefde recept vol ongewone ingrediënten en schrijf mails die gretig verorberd worden & zorgen voor nog méér honger bij je volgers & klanten!

Ben je niets vergeten?

Hé, jij daar!